Dnes je 30.11.2023 a svátek má Ondřej. Popřejte vše nejlepší!
registrace / login
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Velká finanční půjčka od 40 000 do 60,000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Ke každé žádosti přistupuji samostatně, což umožňuje téměř všem žadatelům získat tuto půjčku. Několik minut po odeslání vaší žádosti víte, zda vám mohu tuto půjčku poskytnout. Pro více informací napište na email:kdfin11@gmail.com Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (6195)

Výborná (4712)

Jde to (4806)

Dobrá (4818)

Nic moc (4839)

Špatná (4772)

Nejhorší v historii (6899)


Celkem hlasů: 37034
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Přání

známka (5.46)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 

Kunštátští se pouští do náročných projektů

Článek z Blanenského deníku z 29.6.2010


Zvelebení panské zahrady, stavba sběrného dvora, chodníku vedoucího ke křížku na hřbitově či zateplení škol. Takové vize mají Kunštátští. Ty se jim podaří dotáhnout do konce ještě letos, jiné v příštím roce.

Na nákladné akce se podařilo radním v Kunštátě sehnat peníze z dotací. Do dvou měsíců tak otevřou v areálu bývalého družstva sběrný dvůr. Lidé tam budou moct umístit běžný i nebezpečný odpad. „Nebude tam však místo pro stavební odpad, což vyplývá ze zákona,“ doplnil místostarosta Kunštátu Petr Sojka. Stavba si podle něj vyžádá téměř jedenáct milionů korun, více než deset milionů zaplatí dotace z Evropské unie, státního fondu a Jihomoravského kraje.

O letních prázdninách prokouknou šedivé budovy mateřské i základní školy. Dělníci je totiž omítnou barevnou fasádou. „Důležité ale je, že dojde k zateplení školky i přístavby u základní školy. Necháme tam vyměnit okna, dveře a zateplit fasády i střechy. Díky tomu pak značně ušetříme za vytápění,“ zdůvodnil Sojka. Na úpravy padne devět milionů korun, z toho téměř sedm milionů hradí dotace.


Prokoukne hřbitov i panská zahrada

Do dvou měsíců se projdou návštěvníci hřbitova po novém chodníku. Ten by měl vést ke kříži. Dosud k němu lidé přicházeli po travnaté ploše. „Chodník ze zámkové dlažby využijí návštěvníci nového hřbitova,“ podotkl místostarosta.

Pozornost upřeli radní i na panskou zahradu, která navazuje na areál zámku. Chtěli by ji zvelebit, což si vyžádá také kácení zeleně. Revitalizace odstartuje na podzim.

Na světě jsou další projekty, které by vylepšily Kunštát. Radním se však na jejich uskutečnění nepodařilo sehnat peníze. Proto není jisté, kdy dojde k jejich realizaci. „Budeme se dál snažit získat dotace,“ neztrácí naději Sojka a zmínil třeba projekty na obnovu lesních cest či cyklostezky o délce sedmnáct kilometrů. Ty by měly vést v blízkosti města. Kunštátští dále prosazují úpravu prostranství u kostela. „Projekt počítá s demolicí staré školy, která stojí nad kostelem. Následně s parkovými úpravami a bezbariérovým přístupem do kostela,“ popsal Sojka.


Ze školy penzion

Až patnáct milionů korun by stála rekonstrukce sto let staré školy v Hlubokém u Kunštátu. Budova je totiž ve špatném stavu a nevyužitá. „Chtěli bychom v jejím přízemí udělat učebnu a jídelnu a v podkroví pokoje s lůžky. Dále bychom zvelebili okolí budovy. Vznikl by tam krb a víceúčelový kurt,“ sdělil Sojka s tím, že stará škola by byla útočištěm pro rodiny nebo školy v přírodě.
Zdroj: www.blanensky.denik.cz


 
   Komentáře k příspěvku
přidej komentář


  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
Free Pujcka - 41.138.89.225 - Získejte okamžité půjčky
Dobrý den, potřebujete finanční prostředky na svůj dům, své podnikání, nákup auta, kola, založení vlastního podnikání, své osobní potřeby, své dluhy. Nabízím půjčky od 30 000 kc do 70 000 000 kc s nominální úrokovou sazbou 2% bez ohledu na výši. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací mě prosím kontaktujte na email: eva4747@email.cz
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(4) VLADIMÍR ŠKOPÍK - Potřebujete finance na investice nebo na zahájení podnikání? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší pošty pro více informací! Pošlete mi zprávu, domluvíme se ještě dnes: skopik.pujcka@gmail.com. Díky, VLADIMÍR ŠKOPÍK.
(0) VLADIMÍR ŠKOPÍK - Potřebujete finance na investice nebo na zahájení podnikání? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší pošty pro více informací! Pošlete mi zprávu, domluvíme se ještě dnes: skopik.pujcka@gmail.com. Díky, VLADIMÍR ŠKOPÍK.
(0) VLADIMÍR ŠKOPÍK - Potřebujete finance na investice nebo na zahájení podnikání? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší pošty pro více informací! Pošlete mi zprávu, domluvíme se ještě dnes: skopik.pujcka@gmail.com. Díky, VLADIMÍR ŠKOPÍK.
(0) VLADIMÍR ŠKOPÍK - Potřebujete finance na investice nebo na zahájení podnikání? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší pošty pro více informací! Pošlete mi zprávu, domluvíme se ještě dnes: skopik.pujcka@gmail.com. Díky, VLADIMÍR ŠKOPÍK.
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.