Dnes je 28.11.2022 a svátek má René. Popřejte vše nejlepší!
registrace / login
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Velká finanční půjčka od 40 000 do 60,000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Ke každé žádosti přistupuji samostatně, což umožňuje téměř všem žadatelům získat tuto půjčku. Několik minut po odeslání vaší žádosti víte, zda vám mohu tuto půjčku poskytnout. Pro více informací napište na email:kdfin11@gmail.com Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (4216)

Výborná (3066)

Jde to (3126)

Dobrá (3129)

Nic moc (3157)

Špatná (3105)

Nejhorší v historii (5177)


Celkem hlasů: 24970
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Krutost největší:)

známka (5.49)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 

Úřad posvětil státní zákaz pro nové sluneční elektrárny

Článek z Aktuálně z 15.6.2010


Správce distribuční soustavy ČEPS neporušil na začátku roku žádný zákon, když nechal dočasně pozastavit připojování nových slunečních a větrných elektráren do sítě.

Alespoň z pohledu Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, který se tímto rozhodnutím zabýval na základě stížností několika firem. Antimonopolní úřad dokonce ani nezahájil správní řízení.

"Uzavřeli jsme šetření proti společnosti ČEPS a dalších provozovatelů distribuční soustavy s tím, že jsme nezjistili indicie o možném narušení hospodářské soutěže uzavřením zakázané dohody nebo zneužitím dominantního postavení," řekl Aktuálně.cz mluvčí úřad Kristián Chalupa.

ČEPS kvůli enormnímu rozvoji především solárních elektráren požádal v únoru distribuční společnosti, aby pozastavily jejich připojování do sítě, protože se obává energetického kolapsu.

Teď budou spory řešit soudy

Rozhodnutím antimonopolního úřadu spor o připojování nových obnovitelných zdrojů do sítě nekončí. Některé firmy už oznámily, že se obrátí, nebo dokonce už obrátily na soud.

Patří mezi ně i společnost IT serve, která instaluje solární panely. Firma si stěžovala u Úřadu pro hospodářskou soutěž, u Energetického regulačního úřadu a podala i žalobu na ušlý zisk. Už v březnu vyčíslil podnik své ztráty na statisíce korun, teď už jde o miliony.

"Pokud nebude vydávání povolenek obnoveno do května, odhadujeme ztrátu až na tři miliony," konstatoval jednatel společnosti Karel Zemene.

ČEPS přitom zatím stop-stav neuvolnil a v nejbližších týdnech to podle vyjádření mluvčí Jany Jabůrkové ani nehodlá udělat.

Rezervace ano, smlouva ne

Česká průmyslová fotovoltaická asociace dokonce registruje případy, kdy distribuční společnosti nechtěly uzavřít smlouvy o připojení k elektrizační soustavě, přestože původně zájemcům místo v síti rezervovaly.

"Takové případy skutečně máme," potvrdil Aktuálně.cz Jaromír Řehák, předseda České průmyslové fotovoltaické asociace.

Uvedl, že firmy se dostávají do složité situace například kvůli objednaným fotovoltaickým panelům nebo dohodnutým bankovním úvěrům a mohou jim hrozit i různá penále.

Asociace posílá stížnost do Bruselu

Česká průmyslová fotovoltaická asociace zároveň oznámila, že do Bruselu pošle stížnost kvůli jinému omezení pro sluneční elektrárny.

Ministerstvo průmyslu chystá novou vyhlášku o účinnosti obnovitelných zdrojů, podle fotovolatického sdružení je ovšem natolik přísná, že by vedla k likvidaci české sluneční energetiky.

"Podle právních rozkladů je vyhláška v rozporu s pravidly hospodářské soutěže a požadavky Evropské unie na volný pohyb zboží a služeb," uvedla asociace.

Ministerstvo průmyslu výtky odmítlo. Navíc upozornilo, že vyhláška ještě nezačala platit. "Česká průmyslová asociace si chce stěžovat na právní předpis, jehož definitivní platná verze ještě není," řekl Aktuálně.cz mluvčí ministerstva průmyslu Pavel Vlček.
Zdroj: www.aktualne.cz


 
   Komentáře k příspěvku
přidej komentář


  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
ROLLER - 217.138.220.199 - NABÍDKA FINANČNÍHO ÚVĚRU
Dobrý den, jsem paní Roller Dominika a podnikatelka českého původu. V rámci boje proti chudobě a bankovnímu vyloučení vám nabízím online: - Komerční půjčky - Osobní půjčky - Půjčky na financování - Půjčky na nemovitosti A vše v rozmezí od 50 000 Kč do 90 000 000 Kč. Úroková sazba úvěru je 2 % z celého úvěru a podmínky nabídky úvěru jsou velmi jednoduché. Požadované výpůjčky jsou získány do 24 hodin po podání souborů.
Email: Rollerdominika@gmail.com
Whatsapp: +420702455380
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(0) Marcela KREJSOVÁ - Okamžité úvěrové půjčky a financování. Nabízíme 100% důvěrné služby pro splnění všech vašich finančních potřeb na adrese: marcela.krejsova01@gmail.com. Rychlé a snadné řešení pro získání podnikatelské, osobní půjčky s velmi flexibilními podmínkami, které
(0) Marcela KREJSOVÁ - Nabízím nebankovní půjčku. Pro zájemce o finanční pomoc nabízíme úvěr bez ručitele, hypotéky a podobných podmínek až do výše 10 000 000 EUR. Neváhejte a napište. Rychlé a seriózní jednání: marcela.krejsova01@gmail.com
(0) Marcela KREJSOVÁ - Nabízím nebankovní půjčku. Pro zájemce o finanční pomoc nabízíme úvěr bez ručitele, hypotéky a podobných podmínek až do výše 10 000 000 EUR. Neváhejte a napište. Rychlé a seriózní jednání: marcela.krejsova01@gmail.com
(0) Sorina Jeffery - We Offer all types of Finance loans at 2% interest rate.(Whats App) number +919394133968 patialalegitimate515@gmail.com Mr Jeffery REPLY
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.