Dnes je 22.02.2024 a svátek má Petr. Popřejte vše nejlepší!
registrace / login
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Velká finanční půjčka od 40 000 do 60,000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Ke každé žádosti přistupuji samostatně, což umožňuje téměř všem žadatelům získat tuto půjčku. Několik minut po odeslání vaší žádosti víte, zda vám mohu tuto půjčku poskytnout. Pro více informací napište na email:kdfin11@gmail.com Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (6335)

Výborná (4772)

Jde to (4864)

Dobrá (4877)

Nic moc (4907)

Špatná (4824)

Nejhorší v historii (6987)


Celkem hlasů: 37558
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Noví obyvatelé města Kunštát

známka (5.53)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 

Kunštátští debatovali o kruhovém objezdu u školy

Článek z Blanenského deníku z 3.4.2010


Nebezpečí číhá na školáky v Kunštátě. Před tamní základní školou totiž vede rušná silnice I. třídy, kde pod koly auta skončilo už několik dětí. Problém by měl vyřešit kruhový objezd. Zpomalil by auta projíždějící městem.

Podle obyvatel Kunštátu by ale v krizovém místě stačila křižovatka ve tvaru písmene T. Ve čtvrtek diskutovali o svých názorech se zastupiteli a po velikonočních svátcích chtějí předat radním petici.

Pod petici proti okružní křižovatce se podepsal i Pavel Šimon. „Jde o zbytečně nákladný projekt. Nejlepší variantou je přitom styková křižovatka. Na kruhovém objezdu by došlo ke zhuštění dopravy, tedy zvýšení hluku i množství emisí,“ vyjmenoval některé z důvodů protestu Šimon. Petici zdobí kolem dvou set podpisů. Podle Šimona ještě další přibudou.

„Ve čtvrtek jsme se sešli se zastupiteli. Sdělili jsme jim svoje dojmy a poslechli si jejich názor. Petici chceme po Velikonocích oficiálně předat radním,“ podotkl Šimon.


Času prý bylo dost

Kunštátští radní tvrdí, že o nebezpečné křižovatce vedli mnoho jednání. Lidé mohli výslednou variantu řešení připomínkovat už dávno. Akce měla odstartovat již v tomto měsíci. Stavbě křižovatky budou totiž předcházet práce na kanalizaci.

Se signatáři se sešel i zastupitel Zdeněk Wetter. „Lidé přišli s peticí za minutu dvanáct. Někteří jsou proti kruhovému objezdu, jiní toto řešení hájí. Mnoho Kunštátských ale nemá informace. Nám zastupitelům přednesli radní asi čtyři řešení na sklonku roku 2007. Nepřišli ale s konečnou variantou, o které bychom rozhodovali,“ řekl Wetter. Ten je zastáncem stavby stykové křižovatky.

„Dopravní nehody se nestaly přímo v křižovatce. Problém je v tom, že kolem školy auta projíždějí vysokou rychlostí. Já osobně si myslím, že by stačilo dát křižovatce tvar písmene T. Kruhový objezd by zasáhl do rybníka. Mám tedy obavy, aby došlo k dostatečnému zpevnění ložiska. Dále je problémový odtok z rybníka, ochranáři jej totiž považují za zvláštnost,“ podělil se o svůj názor Wetter.

Ten je s radními za jedno v úpravách, které budou směřovat k náměstí. Po obou stranách silnice by měl vést chodník se zábradlím. Dále by tam měly vzniknout zálivy pro parkující autobusy.Zdroj: www.blanenskydenik.cz


 
   Komentáře k příspěvku
přidej komentář


  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
NerryExact - 37.115.216.33 - Hello from Happykiddi.
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(4) Barbora Kolinova - Rychlé a spolehlivé finanční půjčky. Nabídka půjčky pro vás naléhavě, dávám půjčky všem vážným lidem, kteří mě mohou splatit, Potřebujete finanční prostředky na dům, podnikání, nákup auta, kol, zahájení vlastního podnikání, osobní potřeby, dluhy. Nabízím
(3) Barbora Kolinova - Rychlé a spolehlivé finanční půjčky. Nabídka půjčky pro vás naléhavě, dávám půjčky všem vážným lidem, kteří mě mohou splatit, Potřebujete finanční prostředky na dům, podnikání, nákup auta, kol, zahájení vlastního podnikání, osobní potřeby, dluhy. Nabízím
(0) Barbora Kolinova - Rychlé a spolehlivé finanční půjčky. Nabídka půjčky pro vás naléhavě, dávám půjčky všem vážným lidem, kteří mě mohou splatit, Potřebujete finanční prostředky na dům, podnikání, nákup auta, kol, zahájení vlastního podnikání, osobní potřeby, dluhy. Nabízím
(23) VLADIMÍR ŠKOPÍK - Potřebujete finance na investice nebo na zahájení podnikání? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší pošty pro více informací! Pošlete mi zprávu, domluvíme se ještě dnes: skopik.pujcka@gmail.com. Díky, VLADIMÍR ŠKOPÍK.
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.