Dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand. Popřejte vše nejlepší!
registrace / login
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Velká finanční půjčka od 40 000 do 60,000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Ke každé žádosti přistupuji samostatně, což umožňuje téměř všem žadatelům získat tuto půjčku. Několik minut po odeslání vaší žádosti víte, zda vám mohu tuto půjčku poskytnout. Pro více informací napište na email:kdfin11@gmail.com Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (1757)

Výborná (974)

Jde to (1094)

Dobrá (1048)

Nic moc (1027)

Špatná (1059)

Nejhorší v historii (3129)


Celkem hlasů: 10082
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Kunštát

známka (5.42)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 

Kunštát vrací další peníze

Článek z Rovnosti z 14.3.2009


Radní posílají Antonínu Řehůřkovi zpět peníze, které daroval důchodcům. O podporu však nakonec Kunštátští nepřijdou.
Dvě stě padesát tisíc korun pro školáky a dalších dvě stě padesát tisíc pro důchodce. Takto chtěl před rokem obdarovat Kunštátské rodák Antonín Řehůřek, který nyní žije ve Francii. Peníze poslal, ale radní s částkou nenaložili podle jeho představ. Neshody vyvrcholily tím, že radní peníze určené školákům Řehůřkovi vrátili. Minulý týden zastupitelé schválili, že do Francie poputuje také zbytek peněz, které měly zpříjemňovat život důchodcům.
Necelých osmdesát tisíc korun z Řehůřkových peněz utratili za půl roku kunštátští senioři. „Začali jsme s nimi cvičit na balónech, kterých jsme pořídili čtrnáct. Dvakrát týdně se schází pět až deset babiček. Také jsme mohli koupit rotoped pro starší lidi. Teď nemají strach, že z něj spadnou,“ uvedla vedoucí penzionu pro důchodce Libuše Pešková s tím, že zařídila i dvacet poukazů na rehabilitační masáže. Některé získali obyvatelé penzionu, další se dostaly do klubu důchodců, kam ostatní starší lidé z Kunštátu docházejí. „Na žádost pana Řehůřka jsme před Vánocemi dali ještě příspěvky lidem, kteří jsou stejně staří jako on nebo starší,“ dodala Pešková.
V těchto dnech kunštátští radní vyřizují, jak zbytek Řehůřkových peněz poslat zpět do Francie. Jimi zvolený způsob odměňování žáků a podpora čtvrté generace ve městě se totiž dárci nezamlouvaly. „Chtěl jsem, aby se jednalo rychle, ale radní peníze proti mé vůli zablokovali v nadačním fondu. Neměl bych pak vliv na jejich použití,“ zdůvodnil Antonín Řehůřek s tím, že po složitém jednání pak požádal, aby mu radní peníze vrátili zpět.
Radní měli pro vznik nadačního fondu své důvody. „Pan Řehůřek odmítl podepsat darovací smlouvu. My jsme ale bez dokladu nemohli jeho peníze rozdávat. Musíme přece něčím dokázat, kde jsme takovou částku vzali,“ vysvětlil starosta Kunštátu Pavel Göpfert a potvrdil, že po domluvě s Řehůřkem i zastupiteli vrací darované peníze zpět.
Nadační fond, který radní pro školáky i důchodce vytvořili, nezanikne. „Pojedeme podle původního plánu. Ročně z něj vydáme dvacet až čtyřicet tisíc korun. Peníze budeme postupně doplňovat z rozpočtu města,“ tvrdí Göpfert.
Kunštátští však nakonec nepřijdou ani o Řehůřkovy peníze. Hned, jak dvě stě padesát tisíc korun dorazí na jeho konto, pošle je totiž zpět do Kunštátu. „A to na konto speciálně otevřené na jméno zdejší obyvatelky Libuše Pfanty. Domluvil jsem se s ní, že s penězi bude nakládat podle původních plánů,“ řekl Řehůřek.
Kromě starých lidí nepřijdou zkrátka ani děti z mateřské školy či devátých tříd základní školy. „Pan Řehůřek mě pověřil, abych vytvořil plán, jak mohou peníze děti využít. Do plánu jsem zahrnul návštěvy výstav, divadel, arboreta, nejrůznější soutěže nebo i zájezd na hory,“ nastínil učitel kunštátské základní školy Ladislav Dostál.Zdroj: www.blanensky.denik.cz


 
   Komentáře k příspěvku
přidej komentář


  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
Alexander Castro - 81.171.71.177 - Jaka jest twoja sytuacja * Potrzebujesz 100% finansowania * Nie mogę zweryfikować dochodu * Nie mogę zweryfikować zatrudnienia * Ostatnio samozatrudniony * Windykacje bankructw * Emisje kredytowe * Rozliczenie zakumulowanych rachunków * Osobisty projekt inwestycyjny lub firmowy projekt inwestycyjny e.t.c.
Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę na spłatę rachunków i długów, załóż nową firmę lub refinansuj swoje projekty i rozwijaj swoją działalność w tym roku 2020 według najniższej stopy procentowej.
Obecnie staramy się inwestować w każdą dobrą, zyskowną firmę, proszę przedstawić tylko realne pomysły biznesowe. Jeśli masz jakieś projekty, które wymagają finansowania, uprzejmie zwróć się do mnie z biznesplanem, a także jeśli uznamy, że Twoja firma jest warta inwestycji, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:
asdaservices24@gmail.com
mata.meritiana@gmail.com
 WhatsApp +17042750147
telefon komórkowy +441865922067

Dzięki i Boże błogosławieństwa.
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
(2) FBK Predators Kunštát - Vít?z 3.Amatérské florbalové ligy
(3) ropucha - sekání a pálení trávy
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.