Dnes je 28.11.2022 a svátek má René. Popřejte vše nejlepší!
registrace / login
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Velká finanční půjčka od 40 000 do 60,000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Ke každé žádosti přistupuji samostatně, což umožňuje téměř všem žadatelům získat tuto půjčku. Několik minut po odeslání vaší žádosti víte, zda vám mohu tuto půjčku poskytnout. Pro více informací napište na email:kdfin11@gmail.com Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (4216)

Výborná (3066)

Jde to (3127)

Dobrá (3129)

Nic moc (3157)

Špatná (3105)

Nejhorší v historii (5177)


Celkem hlasů: 24971
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
santa v sobotu ráno

známka (5.44)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 

Stále více měst pořizuje kamery

Článek z Rovnosti z 1.2.2009


Kvůli vandalům a sprejerům obce na Blanensku neváhají investovat do kamer. Tam, kde kamerový systém už funguje, jsou spokojeni.
Kunštát, Lysice i Velké Opatovice by měly v budoucnu hlídat kamery. Přidají se tak k Boskovicím, Blansku a Adamovu, kde už kamerový systém na dění v ulicích dohlíží.
Kamery tak pomůžou strážníkům odhalit špatné parkování, krádeže nebo vandalismus. S tím mají v poslední době problémy například v Lysicích.
„Za uplynulý rok u nás řádilo víc vandalů než kdykoliv předtím. Rozhodli jsme se tedy pořídit kamery. Během několika dnů se budou jejich pořízením zabývat radní městyse,“ uvedl starosta Lysic Luděk Baláč s tím, že vandalové se často nezastaví před ničím. „Nejvíce nás mrzelo, když během tří měsíců někdo zničil úplně novou autobusovou zastávku. Jinak se jedná spíše o drobnější věci, jako jsou rozbité vývěsky nebo sprejerské nápisy. Díky kamerám bychom tomu mohli zabránit,“ dodal.
Už o letních prázdninách by tedy městys měly hlídat tři kamery, v budoucnu by jich mohlo být pět. „Chceme hlídat střed městečka, dále dětské hřiště a také úsek silnice při vjezdu do Lysic od Brna. Vše ale bude záležet na penězích,“ dodal Baláč.

O dotace na provoz kamerového systému žádají v Kunštátě. „Zatím bychom instalovali dvě kamery. Jedna z nich by snímala centrum města až ke kostelu. Ta druhá by hlídala ulici Františka Halase směrem k diskotéce,“ uvedla Ludmila Pešková z kunštátské radnice. „Pokud získáme peníze od Jihomoravského kraje, kamer ve městě bude ještě víc,“ upřesnila.

Dvě kamery budou hlídat Moravské kartografické centrum ve Velkých Opatovicích. „Chceme tak předejít sprejerům nebo vandalům,“ uvedl tajemník města Břetislav Strnad. Nádvoří a vstup do objektu jsou osvětlené, jižní křídlo budovy ale zatím ne. „Zatím se tu nic nestalo a chceme, aby to tak také zůstalo,“ dodal Strnad.
Nejen vandalismus pomohly odhalit policistům kamery v Boskovicích. „Na místech, kde máme kamery, nenarůstá počet trestných činů. Díky kamerovému systému jsme chytili už několik sprejerů a výtržníků,“ řekl šéf tamních strážníků David Krátký. Boskovice hlídá celkem jedenáct venkovních kamer. Strážníci by uvítali ještě dvě další. „Nejvíce potřebné jsou kamery ve středu města a tam, kde je větší pohyb lidí. Navrhli jsme proto radě města dvě další místa, která by mohly kamery monitorovat,“ dodal Krátký.
Také blanenští policisté by uvítali více kamer. „Blansko hlídá celkově devět kamer, z nichž jednu jsme pořídili loni. Požádali jsme o dotace na další dvě kamery. Pokud peníze dostaneme, umístíme je zřejmě ještě do středu města a k autobusovému nebo vlakovému nádraží,“ uvedl velitel Městské policie Blansko Martin Lepka.Zdroj: www.blanensky.denik.cz


   Komentáře k příspěvku
 
OKU (09.02.2009 05:29:41) Kucera@seznam.cz  http://
Kamery
   Podívejme se na stránku Olešnice. Malé městečko a jak jim to tam funguje. Hned máme představu o tom jak to tam vypadá a navíc hlídá. Moc pěkné a ne už nové. Obrovsky přitažlivé, turisticky magnet.
 
přidej komentář


  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
ROLLER - 217.138.220.199 - NABÍDKA FINANČNÍHO ÚVĚRU
Dobrý den, jsem paní Roller Dominika a podnikatelka českého původu. V rámci boje proti chudobě a bankovnímu vyloučení vám nabízím online: - Komerční půjčky - Osobní půjčky - Půjčky na financování - Půjčky na nemovitosti A vše v rozmezí od 50 000 Kč do 90 000 000 Kč. Úroková sazba úvěru je 2 % z celého úvěru a podmínky nabídky úvěru jsou velmi jednoduché. Požadované výpůjčky jsou získány do 24 hodin po podání souborů.
Email: Rollerdominika@gmail.com
Whatsapp: +420702455380
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(0) Marcela KREJSOVÁ - Okamžité úvěrové půjčky a financování. Nabízíme 100% důvěrné služby pro splnění všech vašich finančních potřeb na adrese: marcela.krejsova01@gmail.com. Rychlé a snadné řešení pro získání podnikatelské, osobní půjčky s velmi flexibilními podmínkami, které
(0) Marcela KREJSOVÁ - Nabízím nebankovní půjčku. Pro zájemce o finanční pomoc nabízíme úvěr bez ručitele, hypotéky a podobných podmínek až do výše 10 000 000 EUR. Neváhejte a napište. Rychlé a seriózní jednání: marcela.krejsova01@gmail.com
(0) Marcela KREJSOVÁ - Nabízím nebankovní půjčku. Pro zájemce o finanční pomoc nabízíme úvěr bez ručitele, hypotéky a podobných podmínek až do výše 10 000 000 EUR. Neváhejte a napište. Rychlé a seriózní jednání: marcela.krejsova01@gmail.com
(0) Sorina Jeffery - We Offer all types of Finance loans at 2% interest rate.(Whats App) number +919394133968 patialalegitimate515@gmail.com Mr Jeffery REPLY
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.