Dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand. Popřejte vše nejlepší!
registrace / login
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Velká finanční půjčka od 40 000 do 60,000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Ke každé žádosti přistupuji samostatně, což umožňuje téměř všem žadatelům získat tuto půjčku. Několik minut po odeslání vaší žádosti víte, zda vám mohu tuto půjčku poskytnout. Pro více informací napište na email:kdfin11@gmail.com Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (1757)

Výborná (974)

Jde to (1094)

Dobrá (1048)

Nic moc (1027)

Špatná (1059)

Nejhorší v historii (3129)


Celkem hlasů: 10082
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
opatrně

známka (5.52)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 

Uprostřed Kunštátu vyroste malý hotel

Článek z Boskovicka


Ubytovat v Kunštátě autobus turistů nebude za pár let problém. Přímo v centru města má do konce roku 2012 stát penzion s kapacitou 45 lůžek. Zastupitelé před Vánoci prodali potřebný pozemek soukromému investorovi, který už představil základní koncept budoucího objektu.
Stavba ubytovacího zařízení zabere část náměstí Klementa Bochořáka, vytvořeného v centru města před třemi lety při úpravách prostranství vedle farního kostela. Pozemek o rozloze 760 metrů čtverečních sousedí s Tenorovou ulicí a zčásti hraničí se silnicí I/19, která středem Kunštátu prochází. Podle majitele parcely Luďka Řehoře začne výstavba penzionu nejpozději v polovině příštího roku a vedle pokojů pro hosty nabídne i kavárnu, letní zahrádku, ale také saunu a případně další služby z kategorie wellness. „Mým záměrem je postavit ubytovací zařízení, které architektonicky zapadne do okolní zástavby. Rozhodně nemám v úmyslu zastínit centrální dominantu náměstí, tj. kostel sv. Stanislava,“ dodává Luděk Řehoř.
Otázkou zástavby Bochořákova náměstí se v Kunštátě zabývali téměř celý minulý rok. Výsledek jednání potěšil hlavně starostu Pavla Göpferta a členy rady. „Mít dostatečnou ubytovací kapacitu patří podle mého k důležitým atributům každého města. Třeba vloni přijela do Kunštátu velká skupina našich přátel z Heidelberku a my jsme je museli rozmístit po rodinách a v podnicích okolních obcí,“ vítá starosta podnikatelskou aktivitu s tím, že pro město je důležité i vybudování veřejných toalet, které budou součástí penzionu.
Göpfertovo nadšení ale nesdílejí všichni zastupitelé. Svědčí o tom i fakt, že samotné hlasování o prodeji pozemku prošlo rozdílem jediného hlasu. Některým členům zastupitelstva se nezdála prodejní cena, jiní stavbu odmítali od samého začátku. Mezi ně se řadí i někdejší místostarosta Vladimír Všianský z ČSSD. Ten je přesvědčen, že město by se nemělo zbavovat lukrativních pozemků uprostřed města, a současně míní, že z urbanistického hlediska není vůbec potřeba volnou plochu zastavovat. „Podle mě je to cosi jako rodinné stříbro, a to bychom měli uchovat,“ uvedl.Zdroj: www.boskovicko.cz


   Komentáře k příspěvku
 
Miroslav Míka (20.01.2009 12:34:00) miroslav.mika@email.cz  http://
malý hotel
   V minulosti Kunštát v centru oplýval zelení více. Dnes převažuje asfalt, beton,žula. Zeleň ubyla na místě dnešní- ho nám.ČSČK.Po Brněnské ul. a v horní části náměstí je veli-ce hustý provoz, přibudou autobusy.Lokalita s Tenorovou ulicí je komunikačně využívaná školáky, maminkami s dětmi ve spojnici základní škola - MŠ, zákl.šk.-zdrav.středisko. Centra měst hotelům "sluší", ale stále častěji jsou vytěsňová ny do přírodně zajímavých okrajových lokalit - viz, dnes nefunkční hotel Rudka. Tak asi uvažovali odmítající zastupite-lé.Druhá polovina stavbu pod- pořila. Ve volbách občané své zástupce pověřili, aby v jejich zájmu "konali". Tudíž konají.
 
přidej komentář


  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
Alexander Castro - 81.171.71.177 - Jaka jest twoja sytuacja * Potrzebujesz 100% finansowania * Nie mogę zweryfikować dochodu * Nie mogę zweryfikować zatrudnienia * Ostatnio samozatrudniony * Windykacje bankructw * Emisje kredytowe * Rozliczenie zakumulowanych rachunków * Osobisty projekt inwestycyjny lub firmowy projekt inwestycyjny e.t.c.
Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę na spłatę rachunków i długów, załóż nową firmę lub refinansuj swoje projekty i rozwijaj swoją działalność w tym roku 2020 według najniższej stopy procentowej.
Obecnie staramy się inwestować w każdą dobrą, zyskowną firmę, proszę przedstawić tylko realne pomysły biznesowe. Jeśli masz jakieś projekty, które wymagają finansowania, uprzejmie zwróć się do mnie z biznesplanem, a także jeśli uznamy, że Twoja firma jest warta inwestycji, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:
asdaservices24@gmail.com
mata.meritiana@gmail.com
 WhatsApp +17042750147
telefon komórkowy +441865922067

Dzięki i Boże błogosławieństwa.
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
(2) FBK Predators Kunštát - Vít?z 3.Amatérské florbalové ligy
(3) ropucha - sekání a pálení trávy
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.