Dnes je 30.11.2023 a svátek má Ondřej. Popřejte vše nejlepší!
registrace / login
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Velká finanční půjčka od 40 000 do 60,000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Ke každé žádosti přistupuji samostatně, což umožňuje téměř všem žadatelům získat tuto půjčku. Několik minut po odeslání vaší žádosti víte, zda vám mohu tuto půjčku poskytnout. Pro více informací napište na email:kdfin11@gmail.com Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (6195)

Výborná (4712)

Jde to (4806)

Dobrá (4818)

Nic moc (4839)

Špatná (4772)

Nejhorší v historii (6899)


Celkem hlasů: 37034
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Leontýna

známka (5.49)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 

Kunštát: nové zastávky a objezd

Článek z Rovnosti z 16.4.2008


Autobusové zastávky v jednom místě a kruhový objezd vyrostou v Kunštátě do tří let. Přibudou hřiště.

Starosta Kunštátu Pavel Göpfert a ředitel krajského úřadu Jiří Crha odpovídali na otázky redaktorky Blanenského Deníku na akci Den s Deníkem. Zde měli s představiteli města a kraje diskutovat místní lidé, ale silná bouřka toto setkání předčasně ukončila.

Kunštátské náměstí v dešti, stánky Deníku vzdouvající se větrem, hromy a blesky. Otázky kunštátskému starostovi a řediteli krajského úřadu pokládali místo lidí redaktoři Blanenského Deníku. Akce Den s Deníkem byla totiž v úterý kvůli počasí zrušena.
Mezi lidmi schovanými před deštěm ve stánku Deníku postávala i Petra Várková z Kunštátu. Svou otázku ale neměla možnost položit. „Na kraji Kunštátu u koupaliště je silnice v hrozném stavu. Jsou tam díry, které jsme si museli sami zadělat štěrkem. A nic se s tím neděje,“ upozornila.
Většině Kunštátských ale vadí nedostatek dětských hřišť či zastávky autobusů na náměstí. Starosta Pavel Göpfert dal za pravdu lidem, které vyzpovídali redaktoři Deníku. „Ano, hřišť je v Kunštátě nedostatek,“ souhlasí. Vylepšit prostory na hraní pro děti se tedy chystá hned na několika místech. „Chystáme se vylepšit hřiště u mateřské školy, kde jsou prolézačky v havarijním stavu. Vyměníme je za nové, budou tam i kolotoče, houpačky a kačeři na houpání,“ upřesnil Göpfert. Hřiště nechají radní na noc zavírat. Na jeho stavbu přispějí částkou sto tisíc korun i krajští radní.
„Zvětšíme i hřiště u náměstí. Nová vzniknou u bytových domů, u kulturního domu či v Sychotíně,“ pokračoval starosta. Na menších hřištích se ratolesti vyřádí na dvou atrakcích. Z kunštátské pokladny na tyto akce padne dvě stě tisíc korun.
Dále si Kunštátští v anketě stěžovali na zastávky autobusů na náměstí. „Je to jedna z největších bolestí Kunštátu. Teď babičky stávají u panenky Marie a zoufale se dívají, kde jim autobus zastaví,“ míní Göpfert. Na vyřešení problému se podle něj už pracuje. Linkové autobusy by měly zastavovat v jednom místě naproti sobě, a to u točny blízko kostela.
Potvrdil to i krajský ředitel Jiří Crha. „Připravujeme tak jednu z nejvýznamnějších investic v Kunštátě, vyjde na dvacet milionů korun,“ uvedl Crha s tím, že na zpracování studie v současnosti spolupracují kunštátští radní s pracovníky krajského úřadu a ředitelství silnic a dálnic, které je investorem stavby.
„Rozšíříme křižovatku, kde umístíme i stání pro autobusy. Kvůli bezpečnosti vznikne také u školy kruhový objezd,“ přiblížil Crha. Dodal, že věří, že se vše podaří dokončit do konce roku 2010.Zdroj: www.blanensky.denik.cz


 
   Komentáře k příspěvku
přidej komentář


  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
Free Pujcka - 41.138.89.225 - Získejte okamžité půjčky
Dobrý den, potřebujete finanční prostředky na svůj dům, své podnikání, nákup auta, kola, založení vlastního podnikání, své osobní potřeby, své dluhy. Nabízím půjčky od 30 000 kc do 70 000 000 kc s nominální úrokovou sazbou 2% bez ohledu na výši. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací mě prosím kontaktujte na email: eva4747@email.cz
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(4) VLADIMÍR ŠKOPÍK - Potřebujete finance na investice nebo na zahájení podnikání? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší pošty pro více informací! Pošlete mi zprávu, domluvíme se ještě dnes: skopik.pujcka@gmail.com. Díky, VLADIMÍR ŠKOPÍK.
(0) VLADIMÍR ŠKOPÍK - Potřebujete finance na investice nebo na zahájení podnikání? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší pošty pro více informací! Pošlete mi zprávu, domluvíme se ještě dnes: skopik.pujcka@gmail.com. Díky, VLADIMÍR ŠKOPÍK.
(0) VLADIMÍR ŠKOPÍK - Potřebujete finance na investice nebo na zahájení podnikání? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší pošty pro více informací! Pošlete mi zprávu, domluvíme se ještě dnes: skopik.pujcka@gmail.com. Díky, VLADIMÍR ŠKOPÍK.
(0) VLADIMÍR ŠKOPÍK - Potřebujete finance na investice nebo na zahájení podnikání? Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím naší pošty pro více informací! Pošlete mi zprávu, domluvíme se ještě dnes: skopik.pujcka@gmail.com. Díky, VLADIMÍR ŠKOPÍK.
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.